Roberto Murat Özdemir 

1978 İspanya doğrumlu. Uludağ üniversitesi İktisat fakültesi, Barcelona Üniversitesi Sermaye Piyasaları yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına HSBC'de başladı ve çeşitli kurumlarda üst düzey yöneticilik yaptı. 2 kitap yazarıdır. Bir çok kurum ve genel katılımcılara eğitim, danışmanlık, mentorlük vermiştir. 3 ödülü bulunmaktadır.  2015 yılından itibaren eğitim, danışman, yazar ve konuşmacı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Değerlerim

Ödüller

Öncelikle insan olabilmek. İnsan, yaşayan, değişen, düşünen, duyan, özgür ve evrensel bir bütünlüktür. İnsan olarak doğabilmek değil; insan olarak ölebilmek hedefindeyim.

İnsanın zayıflığı da gücü de temelde zihinimdeki bağımlılıklardan gelir. Kendimiziden başlayıp dünyayı yanlış algılamamızdır zayıflıklarımız. Gücümüz ise kendimizi tanımak potansiyelimizi keşfetmek ve bu farklılığımızı ortaya koyup kişilik değerine ulaşmaktır. 

Her insan her şeyi yapabilir. Herkesin kendisine ait ortaya çıkmaya çalışan potansiyeli vardır. Ne kadar zor görünsede kendi hayatında, işlerinde, hedeflerinde isteklerine hayallerine ulaşabilir. Bu hedeflere, hayallere ulaşabilmek için farkındalık, kendinize liderlik, değişimi yönetebilmek, performans ve motivasyon değerleri gereklidir ki bunları herkes öğrenebilir ve içselleştirebilir. 

Türkiye’ nin En İyi Yöneticisi Ödülü – Türkiye Magazinciler Derneği / 2017

 

Türkiye’ nin En İyi İnteraktif Satış Fikir Yöneticisi Ödülü – Evos Grup / 2017

 

En İyi Satış Koçu – Tükiye&Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri / 2018

Çalışmalarım

Çalışmalarımı nöro bilim ışığında  yürütüyorum. Sahip olduğunuz potansiyelinizinin farkına vardırarak kendinize ve işinize liderlik yapabilmenizi sağlıyorum. Bilinç seviyenizi ve bakış açınızı geliştirerek her başarılı gördüğünüz kişilerin yol haritasına nasıl girebileceğinizi belirliyorum.

Özelinizde ve iş hayatınızda ortaya çıkan etkisel uyarılar karşısında nasıl tepkisel bir durum çizmeniz gerektiği bilinç seviyenizi oluşturuyorum.

Nasıl Daha Çok Para Kazanılır? Kendi işiniz ya da markanız nasıl daha çok oluşur? Yeni Bir Sen Nasıl Oluşturulur? nöro bilim sistemleri ile başarı yol haritanızı çiziyorum.

Yazdığım kitaplar, makaleler, hazırladığım videolar, verdiğim seminerler ve konuşma yaptığım etkinliklerde bilim ışığında nasıl her şeyi başarabileceğinizin sistemlerini aktarıyorum. Eğitmek değil, öğrenmenin içselliği ile yol haritanızı belirliyorum. 

Model ve sistemlerimle hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda adaptasyonunuzu kolaylaştırıyorum

Unutmayın herkes kişisel markadır. Kişisel marka her zaman fark yaratır ve para kazandırır. Herkes başarır, yeter ki bilimsel metotlarla sistemleri uygulayın.